dodaj ogłoszenie blog

Prywatna placówka
Okulistyka
Family Optic

bez

Pomorskie

Trójmiasto

Praca lekarz Pomorskie Okulistyka Prywatna placówka

Avenir Medical Poland Sp. z o.o. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci salonów optycznych FAMILY OPTIC oraz sklepów internetowych.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, otwartości na ludzi i gotową do podjęcia wyzwań w dynamicznym środowisku salonów optycznych Family Optic, czekamy na Twoją aplikację!

Zapoznając się z ogłoszeniem i rozważając wysłanie CV, pamiętaj, że dołączenie do zespołu Family Optic oznacza szansę na rozwój w przyszłościowej branży optycznej oraz możliwość wpływania na pozytywne zmiany w życiu naszych Klientów. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy wyjątkowe doświadczenia w dziedzinie optyki okularowej!

Do naszego zespołu poszukujemy OKULISTY.

  Twój zakres obowiązków
  • praca w niepełnym wymiarze w 2 gabinetach zlokalizowanych w CH Forum Gdańsk i CH Riviera Gdynia (łącznie ok. 30 - 40 godzin miesięcznie),
  • badanie okulistyczne pacjenta w którego skład powinny wchodzić:
  • badanie ostrości widzenia,
  • badanie przedniego odcinka oka,
  • badanie dna oka,
  • badanie refrakcji przedmiotowej w stanie mydriazy,
  • zalecenia dalszych badań medycznych,
  • współpraca z Optometrystą,
  • jeśli możliwe przepisywanie stosownych leków i skierowań
  • obsługa klienta gabinetowego zgodnie z przyjętym standardem sieci.
Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne,
  • specjalizacja w dziedzinie okulistyki, lub początek specjalizacji,
  • ważne prawo wykonywania zawodu,
  • przyjazne podejście do pacjentów,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.

    To oferujemy
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy,
  • Pracę w gronie inspirujących osób,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybrany typ umowy w niepełnym wymiarze czasu pracy (ok. 30 - 40 godzin miesięcznie),
  • Transparentny system wynagrodzeń,
  • Udział w ciekawych szkoleniach branżowych,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia grupowego i skorzystania z rabatów na asortyment salonów.