dodaj ogłoszenie blog

Prywatna placówka
Gastroenterologia

bez

Łódzkie

Łódź

Praca lekarz Łódzkie Gastroenterologia Prywatna placówka

Zespół placówek medycznych DoctorPro Poland Sp. z o.o. zaprasza do współpracy lekarza o specjalizacji: Gastroenterolog i\lub Endoskopista (Lokalizacja - Stefana Jaracza 64, 90-251 Łódź, Polska)

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz firmy On Clinic Ukraina - znanych i docenianych za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. W ciągu 35 lat, które minęły od otwarcia pierwszej kliniki medycznej w 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 mln osób.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań endoskopowych (gastroskopii i kolonoskopii)

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Oczekujemy:

  • certyfikat wykonywania badań endoskopowych układu pokarmowego

  • prawo wykonywania zawodu

  • umiejętności pracy w zespole

  • profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ

  • elastyczny grafik pracy

  • przyjazne środowisko pracy

  • współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym

  • szybką i profesjonalną obsługę pacjenta