dodaj ogłoszenie blog

Prywatna placówka
Psychiatria

bez

400,00zł/h

Mazowieckie

Warszawa

Praca lekarz Mazowieckie Psychiatria Prywatna placówka

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznanie psychiatryczne na podstawie wywiadu i/lub przeprowadzonych testów psychologicznych oraz zgromadzonej dokumentacji,

  • Koordynacja terapii farmakologicznej pacjentów,

  • Konsultacje psychiatryczne,

  • Wystawianie stosownych zaświadczeń i orzeczeń zgodnie z podjętym rozpoznaniem,

  • Wskazania do dalszej diagnozy lub terapii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (psychiatra),

  • Umiejętność budowania relacji z pacjentem,

  • Empatia, cierpliwość i zaangażowanie,

  • Dodatkowym atutem będzie posługiwanie się testami diagnostycznymi

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od poziomu doświadczenia i wszechstronności specjalizacji

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Komfortowe warunki w przytulnych gabinetach

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Dużą liczbę pacjentów

  • Pracę w poradni której celem jest zapewnienie najlepszej i najbardziej kompleksowej pomocy psychiatrycznej psychoterapeutycznej i psychologicznej