dodaj ogłoszenie blog

AOS
Alergologia

bez

Mazowieckie

Warszawa

Praca lekarz Mazowieckie Alergologia AOS

Centrum Medyczne Petra Medica swoją działalność rozpoczęło w 1996 roku, oferując ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz opieki specjalistycznej.

 Dzisiaj ,Centrum Medyczne Petra Medica świadczy usługi medyczne  nie tylko pacjentów indywidulanych i ich Rodzin, ale także dla klientów instytucjonalnych oraz innych podmiotów leczniczych.  Świadczenia realizowane są na podstawie umów komercyjnych, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, indywidualnych ubezpieczeń medycznych oraz w obszarze medycyny pracy.

Realizujemy usługi medyczne we własnych centrach na terenie Warszawy oraz za pośrednictwem ponad 30 placówek partnerskich. Nasze oddziały są zorganizowane według najwyższych standardów.  Dbamy o komfortowe warunki, a posiadając  specjalistyczny sprzęt medyczny, zapewniamy  pracownikom i pacjentom dostęp do najwyższych technologii

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie, w którym to Ty wybierasz preferowany  rodzaj umowy

·        Elastyczny grafik pracy, który jest dostosowany do Twoich potrzeb

·        Konkurencyjne wynagrodzenie

·        Dostęp do benefitów dodatkowych m.in:  prywatnej opieki medycznej, kart sportowych oraz bonów na zakupy

·        Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dofinansowanie udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych.

·        Przyjazną atmosferę pracy oraz integracyjne wydarzenia dla pracowników.

Opis stanowiska:

Przyjmowanie pacjentów dorosłych oraz dzieci, oferując kompleksową diagnostykę i leczenie alergii.

Indywidualne podejście do pacjentów, uwzględniając ich wiek, historię medyczną oraz specyficzne potrzeby zdrowotne.

Diagnozowanie i leczenie różnorodnych alergicznych schorzeń, w tym atopowego zapalenia skóry, alergicznych reakcji pokarmowych, astmy oraz alergii sezonowej.

Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki i edukacji pacjentów na temat zarządzania alergiami.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe medyczne i tytuł specjalisty w dziedzinie alergologii oraz w trakcie specjalizacji z alergologii lub pediatra, pulmonolog, specjalista chorób wewnętrznych z 5 letnim doświadczeniem w pracy w oddziale lub poradni o takim profilu.

Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza w Polsce.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje zgłoszenie na adres email rekrutacja@petramedica.pl.