dodaj ogłoszenie blog

Prywatna placówka
Stomatologia zachowawcza

bez

Dolnośląskie

Wrocław

Praca lekarz Dolnośląskie Stomatologia zachowawcza Prywatna placówka

Prywatna Klinika medycyny estetycznej i stomatologii, znajdująca się we Wrocławiu, zaprasza do współpracy Główną Asystentkę Stomatologiczną.

Nasze wymagania:

- min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Asystentki Stomatologicznej

- wykształcenie kierunkowe (dyplom zawodowy potwierdzony egzaminem państwowym)

- umiejętność asystowania głównie przy stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce

- umiejętność pracy na 4-ręce
- doświadczenie w pracy z Lekarzem pod mikroskopem

Mamy do zaoferowania:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b (pierwsze 2-3 miesiące na umowie zlecenie)

- pracę na cały etat (praca zmianowa) od poniedziałku do piątku

- wynagrodzenie 32 zł netto/h + możliwe premie za obejmowane stanowisko

- możliwość rozwoju
- możliwość wykonywania zabiegów higienizacji (ustalany dodatkowy %, 10-20 zabiegów miesięcznie)

Zakres obowiązków:
- obsługa komputera i oprogramowania
- asystowanie na 4-ręce
- asystowanie przy stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce, w mniejszej ilości: chirurgii, periodontologii, pedodoncji
- pomoc przy zakładaniu koferdamu
- sterylizacja narzędzi
- utrzymanie porządku w gabinecie, monitorowanie czystości
- dodatkowe czynności: współpraca z Recepcją, merytoryczny nadzór nad zespołem Asystentek (4-5 osób), szkolenie/wdrażanie nowych pracowników, sprawdzanie sprzętów, rozmowy z Lekarzami, standaryzacja pracy gabinetu, zamawianie materiałów i kontrola magazynu, koordynacja pracy zespołu Asystentek, bieżące zadania

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 08:00-20:00, sobota 09:00-15:00.

Kontakt:
Tel: 731 644 255
E-mail: rekrutacjaoqp3@gmail.com