klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie blog

POZ
Otorynolaryngologia

specjalista
w trakcie
bez

Dolnośląskie

Lubin

Praca lekarz Dolnośląskie Otorynolaryngologia POZ

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:  Lekarz Otolaryngolog​ do jednej z naszych placówek – Zespół Przychodni LUBMED przy ulicy Wyszyńskiego​ w Lubinie.

Opis stanowiska:

praca w Poradni Laryngologicznej,

prowadzenie dokumentacji medycznej,

współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:

aktualne prawo wykonywania zawodu,

specjalizacja z laryngologii,

wysoka jakość obsługi Pacjenta,

dobra organizacja pracy własnej,

dbanie o pozytywny wizerunek placówki.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia,

czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,

przyjazną atmosferę pracy,

pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

pokaż kontakt