dodaj ogłoszenie blog

POZ
Okulistyka

bez

Dolnośląskie

Wrocław

Praca lekarz Dolnośląskie Okulistyka POZ

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Lekarz Okulista​ do jednej z naszych placówek – Przychodni przy ul. Łowieckiej we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • praca w poradni okulistycznej,
  • przyjmowanie Pacjentów w ramach komercji i  NFZ,
  • wykonywanie badania OCT​,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi,
  • bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • specjalizacja z okulistyki (mile widziany II stopień),
  • specjalista wykonujący badania OCT​,
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych,
  • znajomość obsługi MS Office i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia,
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.