dodaj ogłoszenie blog

Prywatna placówka
Psychiatria
Helpmed Gabinet Psychoterapii Adrianna Bereziuk

bez

175,00zł/h

Dolnośląskie

Wrocław

Praca lekarz Dolnośląskie Psychiatria Prywatna placówka

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Spokojna Głowa we Wrocławiu pilnie poszukuje lekarzy psychiatrów

Oferujemy możliwość pracy stacjonarnej we Wrocławiu lub zdalnej:

 Zakres obowiązków:

        - prowadzenie konsultacji psychiatrycznych,

          - obsługa systemu medycznego, prowadzenie dokumentacji medycznej

            - współpraca z psychologami i psychoterapeutami w celu zapewnienia pacjentowi kompleksowej opieki

            Wymagania:

            - aktualne prawo wykonywania zawodu,

            - ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji,

            - gotowość do aktualizowania wiedzy i zapewnianie pacjentom opieki psychiatrycznej zgodnej z najnowszymi standardami praktyki lekarskiej,

            - znajomość obsługi komputera,

            - umiejętności interpersonalne

            Oferujemy:

            - wynagrodzenie za konsultacje w proporcji 70/30 lub 75/25 (w zależności od doświadczenia) - lekarz/poradnia,

            - elastyczny grafik pracy,

            - nowoczesną infrastrukturę

            - organizację obsługi pacjenta,

             - opiekę marketingową,

            - udział w szkoleniach,

             - spotkania integracyjne,

             - możliwość udziału w intrawizjach zespołu,

             - możliwość udziału w superwizjach grupowych,

            - prowadzonych przez certyfikowanych superwizorów