klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie blog

POZ
Medycyna rodzinna
przychodnia rodzinna

specjalista
w trakcie
bez

Zachodniopomorskie

Resko

Praca lekarz Zachodniopomorskie Medycyna rodzinna POZ

Praca dla Lekarza POZ (Rodzinny/ Internista) w przychodni w Resku w powiecie Łobeskim (woj. zachodniopomorskie).

Nawiążemy współpracę z Lekarzem POZ.

(Miejsce)

Nasza placówka położona jest w Resku, w otoczeniu dróg wojewódzkich i krajowych, umożliwiających szybki i bezproblemowy dojazd.

Znajdujemy się w odległości 23 km od Gryfic, ok. 24 km od Łobza, ok. 100 km od Szczecina i Koszalina oraz 27 km od Świdwina.

(Poszukujemy lekarzy, którzy)

  • Cenią sobie uroki mniejszych miejscowości,

  • Nastawieni są na rodzinną atmosferę i dobre fluidy,

  • Którzy rozumieją potrzeby pacjenta,

  • Nie lubią pracować w zgiełku.

(Oferujemy)

  • Pracę przez 6 h dziennie przez min. 3 dni w tygodniu,

  • Umowę o pracę lub kontrakt b2b,

  • Wynagrodzenie na poziomie 140-180 zł/h,

  • Dodatkowo: 10 dni urlopu,

  • Dobrą i przyjazną atmosferę pracy,

  • Zadbane i przestronne gabinety.

(Oczekujemy)

  • Min. 2-letniego doświadczenia,

  • specjalizacji Medycyny Rodzinnej lub Chorób Wewnętrznych z ukończonym kursem uprawniającym do pracy w POZ.

(Zakres obowiązków)

  • zgodnie z posiadanymi kompetencjami w zakresie zadań lekarza w POZ w zakresie badania dzieci i dorosłych,

  • teleporady, wizyty stacjonarne, wizyty domowe,

  • kierowanie na badania diagnostyczne i obrazowe zgodnie z zakresem badań POZ,

  • wypisywanie recept, zaświadczeń, zwolnień, zleceń na wyroby medyczne i środki rehabilitacyjne, skierowań na leczenia uzdrowiskowe i sanatoryjne.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel. 731 644 255

E-mail: [email protected]

Jeśli wysyłasz na swoje CV nie zapomnij o zawarciu klauzuli:

Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

pokaż kontakt