klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie

Oddział
Radiologia
Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy

specjalista
w trakcie
bez

250,00zł/h

Kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Ogłasza nabór na stanowisko

Lekarz – radiolog
Miejsce pracy: Bydgoszcz ul. dr I. Romanowskiej 2

Wymagania kwalifikacyjne:
1. specjalizacja w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej
2. odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. świadczenie usług w zakresie radiologii
2. prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy kontraktowej

Dodatkowych informacji udziela Dyrektor Centrum Onkologii Prof. Janusz Kowalewski telefonicznie.

180-250 zł /h (w zależności od ilości wykonanych badań), ok.18000-25000zł/miesięcznie

pokaż kontakt