klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie

Prywatna placówka
Okulistyka
Szpital Kalmedica w Kaliszu

specjalista
w trakcie
bez

200,00zł/h

Wielkopolskie

Kalisz

Szpital Kalmedica w Kaliszu poszukuje lekarza Okulisty do świadczenia pracy w ramach NFZ oraz prowadzenia działalności komercyjnej.

Zadania na powierzonym stanowisku:

· Świadczenie usług opieki medycznej w ramach NFZ
· Diagnostyka, leczenie, ew. wykonywanie zabiegów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
· Dbanie o pozytywny wizerunek placówki

Wymagania:

· Aktualne prawo wykonywania zawodu (PWZ)
· Wykształcenie: wyższe-medyczne z ukończoną specjalizacją z okulistyki
· Empatia, zaangażowanie i pasja do wykonywanego zawodu, komunikatywność
· Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
· Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

· Zatrudnienie w renomowanej firmie medycznej
· Elastyczny czas pracy – od 1 do 5 dni pracy w dowolnie wybranej przez siebie formie zatrudnienia
· Dodatkowe szkolenia z najnowocześniejszych procedur okulistycznych
· Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
· W ramach współpracy - możliwość doszkolenia w dowolnym zakresie okulistycznym (w tym, m.in. chirurgia zaćmy, laserowa korekcja wzroku, laseroterapia, itp.) pod okiem najlepszych specjalistów z kraju i zza granicy.

Stawka około 180 -200 ZŁ, do negocjacji w zależności od ustalonego zakresu wykonywanych czynności zawodowych.

pokaż kontakt