klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie blog

SOR
Choroby wewnętrzne
Szpital św. Rafała

specjalista
w trakcie
bez

Małopolskie

Kraków

Praca dla lekarza SOR Kraków

Lekarz Izby Przyjęć
Miejsce pracy: Szpital św. Rafała przy ul. Adama Bochenka 12 w Krakowie

Preferowana specjalizacja: choroby wewnętrzne, ortopedia i traumatologia narządu ruchu, chirurgia ogólna, medycyna ratunkowa. Zapraszamy do aplikowania również Lekarzy w trakcie lub bez specjalizacji.

Zakres obowiązków:
– udzielanie świadczeń medycznych w ramach Izby Przyjęć
– podejmowanie działań zgodnie ze standardami medycznymi Szpitala
– prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
– wykształcenie wyższe medyczne
– zdolność do empatycznego reagowania na potrzeby Pacjentów
– samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:
– formę współpracy dopasowaną do potrzeb (umowa o pracę, umowa B2B, umowa zlecenie)
– dołączenie do zespołu, który działa zgodnie z wartością: Medycyna na wyróżniającym nas poziomie
– pracę w jednej z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia

Zapraszamy do kontaktu.

pokaż kontakt