klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie blog

Oddział
Choroby wewnętrzne
Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o.

specjalista
w trakcie
bez

80,00zł/h

Lubuskie

Kostrzyn nad Odrą

Praca dla lekarza internisty Lubuskie

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. zatrudni lekarza internistę:

Opis Stanowiska:
• Świadczenie usług w zakresie interny w Oddziale chorób wewnętrznych w ramach kontraktu z NFZ,
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:
• Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych,
• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
• Prawo wykonywania zawodu,
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia, 80-100zł/h
• Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,
• Duże możliwości rozwoju zawodowego,
• Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Prosimy o powołanie się na serwis klinikaofert.pl.

pokaż kontakt