klinikaofert.pl

dodaj ogłoszenie

Prywatna placówka
Anestezjologia
Klinika Bocian

specjalista
w trakcie
bez

Mazowieckie

Warszawa

Klinika Bocian należy do elity placówek zajmujących się leczeniem niepłodności
w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie wzrastającą liczbą pacjentów zgłaszających się do naszej kliniki,
w tym pacjentów zagranicznych.

W związku z rozwojem działalności, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy jako:
Lekarz anestezjolog
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
Przeprowadzanie zabiegów krótkotrwałego znieczulenia ogólnego dożylnego, wraz z towarzyszącym temu         postępowaniem medycznym
Prowadzenie dokumentacji medycznej
        Od idealnego kandydata oczekujemy:
Specjalizacji w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
Aktywnego prawa do wykonywania zawodu
Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej orientacji na potrzeby pacjenta

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w godzinach porannych 1-2 razy w tygodniu
Współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem

W przesłanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833) ”.

pokaż kontakt